HL60R – první nabíjecí čelovka od Fenixu

vlasta | LED svítilny,Svítilny | 2.2.2016

Fenix HL60RZářný výkon 950 lumenů, dosvit 116 metrů, výdrž až 100 hodin, rozumná velikost a možnost dobíjení přes vestavěný micro-USB port přilákají k nové čelovce Fenix HL60R pozornost všech outdoorových a sportovních nadšenců, rybářů, myslivců a speleologů, ale také profesionálů.

Její předchůdce, vysoce výkonný model HL55, patří k vůbec nejoblíbenějším čelovkám v nabídce značky Fenix. Výrobce nyní vychází vstříc přáním zákazníků a uvádí na trh její nabíjecí variantu HL60R. Ta má díky vylepšeným parametrům a novým funkcím značný potenciál tento úspěch překonat. Osazena je nejmodernější špičkovou LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odstínem světla, které zajišťuje věrnější podání barev a kontrastů v přírodě. Dvojice doplňkových červených diod umožňuje komfortnější použití v noci, kdy nepožadujeme silné světlo a chceme zachovat adaptaci očí na tmu.

Fenix HL60RTělo čelovky v sobě ukrývá li-ion akumulátor typu 18650 o kapacitě 2 600 mAh, který lze snadno dobíjet prostřednictvím vestavěného micro-USB portu. Alternativně lze čelovku napájet také dvojicí jednorázových CR123A baterií. Bez obav jí lze použít i za silného deště, protože je dle standardu IPX8 vodotěsná i při ponoření do dvoumetrové hloubky. Stejně tak se nemusíte obávat náhodného pádu, díky konstrukci z leteckého hliníku je čelovka nárazuvzdorná.

Fenix HL60R oceníte na vysokohorských tůrách, večerních běžkařských či běžeckých trénincích, při kempování, ale třeba i při jízdě na kole. Své místo si zajisté najde ve výbavě profesionálů, jako jsou záchranáři či horská služba, kteří pro výkon svého povolání potřebují spolehlivý, odolný, nabíjecí a vysoce výkonný zdroj světla při kterém mohou mít volné obě ruce.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck