Nová USB nabíjecí svítilna od Fenixu

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 7.10.2013

Světoznámý výrobce LED svítilen společnost Fenixlight, uvedla na trh zbrusu novou nabíjecí svítilnu nesoucí označení UC40, která dosahuje slušného světelného toku až 420 lumenů (ANSI) a poskytuje světlo na vzdálenost až 155 metrů.

Zajímavostí svítilny je řešení jejího napájení, to je zajišťováno pomocí interní lithium-iontové baterie ARB-L1S, která se dá dobít přímo ve svítilně pomocí přiloženého USB kabelu za zhruba 5 hodin. V případě potřeby lze interní baterii nahradit za akumulátor typu 18650 nebo za dvě jednorázové baterie CR123, ty ovšem již nelze ve svítilně dobíjet.

LED svítilna osazená výkonnou diodou Cree XP-G2 R5 disponuje celkem 5 světelnými režimy: 420 lumenů (s výdrží baterie 2 hodiny), 160 lumenů (7 hodin), 45 lumenů (28,5 hodin) a ekonomickým režimem o velikosti 9 lumenů s výdrží baterie až 130 hodin provozu, mimo to je také možné zvolit režim strobe (stroboskopické blikání).

Samozřejmostí svítilny s odolnou povrchovou úpravou HA-III (hard anodized) je vodotěsnost dle standardu IPX-8 (testováno pod vodou v hloubce 2 metrů) a také nárazuvzdornost pádům z výšky jednoho metru. Nový Fenix je vybaven elektronikou pro konstantní regulaci výkonu a také indikací vybitého akumulátoru.

Praktická nabíjecí LED svítilna o kompaktních rozměrech 14,3cm (délka) x 2,54cm (průměr) je vhodná nejen pro sportovce a pohyb v terénu, ale i pro běžné domácí použití. Fenix UC40 je k dostání včetně akumulátoru, USB kabelu, USB adaptéru do elektrické sítě, pouzdra na opasek, poutka na ruku a náhradního o-kroužku za cenu 2099 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 4.71)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck