Novinka od Fenixu s excelentním výkonem

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 14.5.2015

Výrobce LED svítilen, společnost Fenixlight, představuje novou svítilnu LD75C, přinášející masivní světelný tok až 4200 lumenů s dosvitem do vzdálenosti až 490 metrů.

Prvotřídní světelný tok zajišťují čtyři nejmodernější LED Cree XM-L2 U2, které poskytují 6 režimů výkonu v rozpětí od 4000 lumenů ( s dobou výdrže 1,5 hodiny), až po úsporný 40 lumenový režim s dobou provozu 175 hodin. Specialitou svítilny je sekundární čtyřčipová vícebarevná LED, která dokáže vykouzlit dalších 6 režimů barevného osvětlení (modrá 45 lumenů, zelená 190 lumenů, červená 140 lumenů, bílá 200 lumenů, červené pomalé blikání a střídavé blikání červené s modrou barvou). K napájení lze použít 8 jednorázových lithiových baterií CR123A, které lze nahradit čtyřmi li-ion akumulátory typu 18650.

Již běžným standardem svítilen Fenix je kvalitní napájecí elektronika, která zabezpečuje spolehlivý provoz svítilen a jejich dlouhou životnost. LD75C je vybavena digitální konstantní regulací výkonu, ochranou proti přepólování a také přehřátí, mimo to disponuje funkcí indikace nabíti akumulátoru pomocí kontrolního rozsvícení barevné LED (zelená pro plně nabitu baterii, červená pro téměř vybitou).

Pozoruhodnou vlastností nové svítilny je její vysoká kompaktnost, pouhých 15,8 cm (délka), 5,2 cm (průměr těla) a 7,4 cm (průměr u reflektoru), při zachování odolné konstrukce s vysokou voděodolností dle normy IPX-8 (testováno v hloubce 2 metrů pod vodou).

Svítilna Fenix LD75C s koncovou cenou 6199 Kč včetně DPH, je určena všem uživatelům, kteří očekávají maximální výkon, vysokou  spolehlivost a přijatelné rozměry.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 4.75)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck