Ultimátní edice svítilny Fenix TK15

Nová generace taktické svítilny Fenix TK15 Ultimate Edition, osazené špičkovou LED Cree XP-L HI, nabízí výborný výkon až 1000 lumenů a dosvit až do vzdálenosti 325 metrů.

Nástupce předchozích modelů TK15 a TK15C se může pochlubit volbou celkem z 5 světelných režimů: 1000 lumenů (2 hodiny), 350 lumenů (4,3 hodin), 150 lumenů (11,5 hodin) a úsporným režimem o hodnotě 10 lumenů s výdrží baterie více jak 5,5 dne nepřetržitého svícení. Pro nouzové situace rovněž nechybí režim strobe (stroboskopické blikání).

Napájení svítilny zajišťuje buď dvě lithiové baterie typu CR123 nebo jeden nabíjecí vysokokapacitní li-ion akumulátor typu 18650. Baterie jsou umístěny mezi dvěma pružinami, které bez problému snáší zpětné rázy při montáži na dlouhé zbrani. Pro zajištění maximální bezpečnosti je svítilna vybavena ochrannou elektronikou, která zabrání poškození špatným vložením baterií či přehřátím.

Profesionální svítilna TK15 UE je primárně určena pro ozbrojené složky, myslivce nebo náročné uživatele. Vysoce robustní a odolná konstrukce vyrobená z hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu, odolá pádům z výšky a rovněž disponuje vodotěsností, dle normy IPX-8 (testováno 2 metry pod hladinou po dobu 30 minut). Hlava je doplněna úderným ráfkem, se kterým lze svítilnu použít při sebeobraně, nebo v nouzových situacích například rozbít sklo.

Mimořádně výkonnou svítilnu Fenix TK15 Ultimate Edition určenou do nejnáročnějších podmínek lze zakoupit za cenu 2099 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck