Reklama

 

Nová generace oblíbené kapesní svítilny Fenix E01

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 13.9.2020

Prémiový výrobce svítilen, společnost Fenixlight, přichází na trh s již druhou generací miniaturní kapesní svítilny Fenix E01 se světelným tokem až 100 lumenů a dosvitem do vzdálenosti až 35 metrů.

Těchto parametrů bylo dosaženo díky špičkové LED XP-G2 od společnosti, které jako energetický zdroj slouží jedna mikrotužková AAA baterie. Kapesní svítilna dokáže uživatele potěšit volbou hned ze tří stupňů výkonu: 100 lumenů s výdrží 50 minut, 25 lumenů (4,8 hodin) a mimořádně úsporný režim 5 lumenů s výdrží baterie přesahující jeden den nepřetržitého provozu.

I přes opravdu miniaturní rozměry 6,65 cm (délka) x 1,5 cm (průměr hlavy) x 1,4 cm (průměr těla) a váhu pouhých 13 gramů (bez baterie) dosahuje svítilna vysoké odolnosti pádům z výšky až 1 metru a vykazuje vysoký standard vodotěsnosti a prachuvzdornosti – IP68 (testováno v hloubce 2 metrů pod hladinou).

Šikovnost, spolehlivost a praktičnost, to jsou hlavní atributy nové generace kapesní svítilny Fenix E01, kterou lze pořídit za příznivou cenu 399 Kč včetně DPH s pěti letou garancí.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck