Nová cyklistická svítilna od Fenixu s výkonem až 1800 lumenů

peta | LED svítilny,Svítilny | 29.7.2014

Společnost Fenixlight uvedla na trh novou cyklosvítilnu Fenix BC30, přinášející vysoký světelný výkon až 1800 lumenů.

Novinka je osazena dvěma moderními diodami Cree XM-L2 T6 s teplejším odstínem světla pro věrohodnější podání barev v terénu. Ty ve spolupráci se čtyřmi jednorázovými bateriemi CR123A nebo dvojicí nabíjecích li-ion akumulátorů 18650 dokážou dosvítit do vzdálenosti až 170 metrů (7225 cd).

Svítilna využívá Fenixem vyvinutou technologii ‘‘Dual distance beam”, kdy je hlavní kužel světla vytvářen speciálně navrženou optikou pro dosvit do dálky, zatímco sekundární kužel paprsků dotváří optický člen, který světlo směřující nahoru láme dolů na zem. Díky tomu dochází k plynulému osvětlení celého prostoru před jízdním kolem.

BC30 nabízí volbu mezi pěti světelnými režimy, vybrat tak lze mezi maximálním výkonem 1800 lm nebo slušnou dobu výdrže až 20 hodin provozu, mimo to cyklosvítilna také disponuje režimem varovného blikání o hodnotě 200 lumenů.

Zajímavým prvkem svítilny je také její praktický držák na řídítka, který lze  snadno namontovat a demontovat bez použití nářadí. Svítilnu lze také z držáku velmi snadno vyjmout a použít jako vysoce výkonnou ruční svítilnu.

Tělo cyklistické svítilny je vyrobeno z hliníkové slitiny a nárazuvzdorného plastu. BC30 je voděodolná dle normy IPX-6 (ostřikování silnými proudy vody ze všech směrů), takže ji lze bez problémů používat i v nepříznivém počasí.

Vysoce výkonné světlo na kolo Fenix BC30 se výborně hodí na noční tréninky, vytrvalostní závody i pravidelné dojíždění do práce. Doporučená koncová cena svítilny je 2799 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck