Nabíjecí svítilna na klíče Fenix UC01

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 18.7.2016

Výrobce prémiových svítilen, společnost Fenixlight, přichází na český trh s novou miniaturní nabíjecí svítilnou Fenix UC01, kterou lze snadno zavěsit na klíče.

Svítilna vážících pouhých 13 gramů včetně akumulátoru dosahuje výkonu až 45 lumenů. K elektrickému napájení slouží integrovaný Li-pol akumulátor, který lze jednoduše dobít přes boční micro USB vstup.

Fenix UC01 nabízí uživateli volbu ze tří režimů svícení, volit tak lze mezi zmiňovaným 45 lumenovým režimem s výdrží baterie 1,3 hodiny, 20 lumenů (3 hodiny) a úsporným režimem o světelném toku 1 lumen s výdrží akumulátoru 50 hodin provozu. O stavu nabití je uživatel informován malou barevnou diodou, kde červená (vybito) a zelená (nabito) barva značí aktuální stav.

Kapesní svítilna UC01 o rozměrech 6,2 cm (délka) x 2,2 cm (šířka) x 1 cm (výška) disponuje voděodolností dle normy IPX-6, takže si hravě poradí i se silným deštěm.

Spolehlivou a praktickou svítilnu Fenix UC01 vybavenou karabinkou pro snadné připnutí na klíče či opasek, lze pořídit ve dvou barevných provedeních za cenu 349 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck