Multifuknčí svítilna s pořádnou porcí lumenů

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 28.2.2017

Společnost Fenixlight přichází na český trh s novou víceúčelovou svítilnou Fenix TK47. Novinka svým uživatelům nabízí dosvit do vzdálenosti až 700 metrů a maximální světelný výkon až 1300 lm.

Výrobce vsadil u hlavního světelného zdroje na prémiovou LED Cree XHP35 High Intensity s teplejším odstínem světla. Mimo to svítilna obsahuje v koncovce svítilny bílou LED s neutrálním odstínem a doplňkovou červenou LED, která rozšiřuje možnosti využití svítilny.

K napájení lze použít dva Li-ion akumulátory 18650 nebo v případě nouze lze využít čtyři jednorázové baterie CR123, které ovšem omezují světelné možnosti svítilny.

Uživatel svítilny má na výběr celkem z 9 světelných režimů. Hlavní reflektor nabízí světelnou škálu 5 intenzit od 1300lm (1,8 hodiny) do úsporných 10 lm s dobou výdrže baterií 220 hodin, samozřejmostí je i režim stroboskopického blikání. Další čtyři doplňkové režimy lze aktivovat v koncovce rukojeti, jedná se o bílé světlo se světelným tokem 30 lm, červené konstantní světlo, červené SOS.

Tvrzené tělo z leteckého hliníku je prachu a voděodolné dle standardu IP68 (testováno v hloubce 2 metrů) a samozřejmě nárazuvzdorné. Své uplatnění tak nalezne, například při záchranných či průzkumných operacích nebo při běžném pohybu v nepřehledném terénu. Svítilnu Fenix TK47 lze zakoupit za cenu 3799 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck