Mimořádně výkonná čelovka od Fenixu

Tomáš | LED svítilny,Svítilny,Výrobci LED | 29.11.2013

Významný světový výrobce LED svítilen, společnost Fenixlight, představuje novou LED čelovou svítilnu nesoucí označení HP15 dosahující maximálního světelného toku 500 lm a dosvitu do vzdálenosti 172 metrů (7420 cd).

Jako zdroj energie svítilně slouží 4 tužkové baterie umístěné v oddělitelném pouzdře, které lze nosit na hlavě nebo v kapse (při použití prodlužovacího kabelu). Zvyšuje se tím komfort nošení a v zimě jsou baterie lépe chráněny proti mrazu. Díky použití nejmodernější LED Cree XM-L2 dosahuje čelovka výborných parametrů, řadí se tak mezi nejvýkonnější modely na tužkové baterie na trhu.

HP15 nabízí celkem 6 režimů výkonu, volit lze mezi dlouhým provozem až 9 dní (při výkonu 4 lumeny) nebo maximálním výkonem 500 lumenů s dobou výdrže baterií 120 minut. Mimo to svítilna disponuje režimy o velikosti 275 lumenů (4,3 hodiny), 125 lumenů (10 hodin), 45 lumenů (25,3 hodiny) a SOS signálem (125 lm) pro nouzové situace.

Standardní výbavou svítilen Fenix je elektronika pro udržení konstantního jasu. HP15 lze snadno ovládat jedním spínačem, který je chráněn proti nechtěnému zapnutí v zavazadle nebo v batohu. Svítilna je také rezistentní vůči pádům z výšky a voděodolná dle normy IPX-6 (ostřikování silnými proudy vody ze všech směrů).

Čelová svítilna je vyrobena z kvalitního odolného plastu a leteckého tvrzeného hliníku T6, hliníkový reflektor je krytý tvrzenou ultra čistou skleněnou čočkou s antireflexní úpravou.

Extra výkonnou čelovou svítilnu Fenix HP15 vhodnou pro široké sportovní uplatnění, jako například běh, cyklistiku, skialpinismus, speleologii či rybaření, je možno zakoupit včetně bílého difuzéru, prodlužujícího kabelu a čtyř alkalických baterií za cenu 1999 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (9 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck