Titanová LED svítilna Olight Titanium Infinitum

peta | LED svítilny | 8.12.2008

olight_titan4m.jpgČínský výrobce LED svítilen Olight uvedl limitovanou edici titanových LED svítilen Olight Titanium Infinitum. Celosvětově bude dostupných pouze 200 kusů a každá svítilna bude mít své unikátní sériové číslo.

olight_titan1m.jpgSvítilny jsou osazeny v současnosti nejvýkonnější 3W LED Cree XR-E R2 s odstínem WD (barevná teplota 6000K). Díky které dosahují vysokého světelného toku až 200 lumenů a výdrže až 80 hodin v nejslabším režimu. Pro svítilny Olight typický napůl hladký a napůl texturovaný reflektor usměrní světlo do kuželu s dosvitem přes 160 metrů. Napájení obstarává jedna lithiová CR123 baterie nebo li-ion akumulátor typu RCR123/16340.

olight_titan3m.jpgVýrobce použil novou elektroniku s technologií digital infinite beam adjustment, která umožňuje plynule nastavit světelný výkon v rozsahu 7-200 lumenů. Samotné ovládání má být velmi jednoduché. Při povolení hlavy svítilny se začne výkon měnit (zvyšovat/snižovat) a při dosažení požadovaného výkonu se hlava utáhne a režim se uloží.

Kromě prakticky nezničitelného titanového těla je použité tvrzené sklíčko s antireflexním potahem, který minimalizuje nežádoucí odrazy a světelné ztráty. Ke každé svítilně je od výrobce přiloženo malé překvapení v podobě difuzéru, nebo zeleného či červeného filtru. Dárek je vybrán zcela náhodně a není možné si ho předem vybrat.

Doporučená koncová cena je 150 USD (3000 Kč bez DPH).

Zdroj: Olightworld.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (10 hlasováno, průměr: 4.70)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck