Taktická svítilna Surefire UB3 Invictus

peta | LED svítilny | 19.3.2009

led svitilna surefire ub3 invictusNa letošních výstavách Shot show 2009 v USA i výstavě IWA v Německu, představila společnost Surefire řadu nových modelů svítilen. Jednou z nich je i Surefire UB3 Invictus s 350 lumeny.

LED svítilna Surefire UB3 Invictus je osazena výkonnou LED SSC Z-LED P7 a nabízí deset režimů výkonu. Režimy se volí otočným prstencem u reflektoru svítilny. Rozsah výkonu se dá nastavit v osmi krocích od 2 do 350 lumenů, další dva režimy jsou zábleskové strobe a SOS.

led svitilny surefire ub3 invictusNapájení obstarávají tři lithiové CR123 baterie. Výdrž výrobce uvádí jen pro nejnižší 2lm režim, ve kterém by měla svítilna vydržet 140 hodin. Surefire UB3 Invictus je vybavena indikační diodou u reflektoru, která svou barvu postupně mění ze zelené přes oranžovou až na červenou a informuje tak o stavu nabití baterií.

Odolná konstrukce svítilny by měla odolat i tvrdému zacházení. Váha svítilny je zhruba 350 gramů včetně tří baterií a délka je 23 centimetrů. Na trh by měla být svítilna uvedena na konci druhého čtvrtletí letošního roku a cena by se měla pohybovat mezi 300 až 400 USD (6200 až 8200Kč bez DPH).

Zdroj: Surefire.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 4.83)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck