SureFire uvádí nové svítilny 6PX

jakub | LED svítilny | 14.6.2011

Americký výrobce svítilen Surefire uvedl na trh nové taktické LED svítilny Surefire 6PX, které nahrazují starý žárovkový model Surefire 6P.

Jedná se o jednoduché taktické svítilny se světelným tokem o hodnotě 200 lumenů. Jako světelný zdroj je použita výkonná LED Cree XP-E. Pro napájení slouží dvě baterie typu CR123A, které zajistí až 2 hodiny provozu (měřeno na nejvyšší výkon, dokud svítivost nepoklesla pod 50 lumenů).

Zapínání je typické pro společnost SureFire- stisknutím spínače na konci svítilny dostaneme okamžité světlo, trvající po dobu přidržení, utažením zadní části pak trvalé osvětlení bez nutnosti tlaku na konec svítilny. Pevné tělo z leteckého hliníku je hladce tvarované pro snadné uchopení a opatřené tvrdou anodizací odolnou vůči poškrábání, odření a korozi.

Svítilna je poměrně kompaktní, váží 148 gramů a měří 13,2 cm. Výrobce uvádí na trh dvě verze svítilny, 6PX Pro se dvěma úrovněmi výkonu a 6PX Tactical s jednou úrovní. Doporučená koncová cena svítilen je 115 USD (1960 Kč bez DPH).

Zdroj: flashlightnews.org

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck