SureFire Titan – kráska pro vyvolené!

peta | LED svítilny | 26.3.2007

SureFire Titan (www.shelbychan.com)SureFire Titan (www.shelbychan.com)Firma SureFire se rozhodla připravit pro své fanoušky speciální sérii tisíce kusů titanové svítilny. SureFire zatím oznámil, že baterka bude mít maximální světelný tok jen 30 lumenů, nicméně dodává, že finální verze ještě nebyla uvolněna a zvažuje se úprava LED modulu umožňující zvýšení výkonu na 70 a více lumenů. Mimochodem, v tomto modulu má být použita nová Cree/Seoul LED, takže vyšším výkonům bude bránit jen použitá baterie. Hlava Titanu je otočná a používá se k plynulé regulaci světelného výkonu. Uvádí se, že má více jak 1000 úrovní (od 0,1 lm do výše zvažovaného maxima).

SureFire Titan (www.shelbychan.com)

SureFire Titan (www.shelbychan.com)

V baterce je použit CR2 článek (malá 3V lithiová baterie do foťáků) a doba provozu má být více jak 50 hodin. Zajímavostí Titanu je, že na uzávěru svítilny je závit jenž umožňuje montáž na standardní stativ a de-facto tedy dočasné použití baterky jako stacionárního zdroje světla. Svítilna je 8cm dlouhá, má 1,9cm v průměru a její titanové tělo je lehké a odolné.

Dodávky začnou pravděpodobně koncem března či během dubna 2007. Prvních tisíc kusů této baterky bude číslováno, následně bude produkce změněna na hliníkové tělo a bude upravena i cena směrem dolů. Startovací cena svítilny s titanovým tělem a safírovým sklem je stanovena na úctyhodných 499 USD (cca 11.000 Kč bez DPH).

Zdroj: Equipped.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck