Stylová LED svítilna PolyStylus od Streamlightu

honza | LED svítilny | 2.2.2009

streamlight_polystylus.jpgPři příležitosti konání výstavy Shot Show 2009 představil Streamlight řadu nových svítilen a čelovek. Jedním z nových modelů je LED svítilna ve tvaru tužky – Streamlight PolyStylus Pen Light.

Svítilna je dostupná v provedení s bílou, modrou, červenou a nebo zelenou 5mm LED. S bílou LED má svítilna světelný tok 14 lumenů a svítivostí 162 kandela. V modrém provedení je světelný tok 2,5 lumenu se svítivostí 148 kandela, v zeleném je světelný tok 4,5 lumenu a svítivost 63 kandela a s červenou LED je světelný tok 4,9 lumenů a svítivost 99 kandela.

Napájení obstarají tři AAAA baterie se kterými svítilna vydrží svítit až 24 hodin do poklesu světelného toku na 10%. Díky konstrukci těla ze skelných vláken vyniká svítilna vysokou mechanickou odolností a nízkou váhou 40 gramů. Tvarem svítilna připomíná tužku dlouhou 17 centimetrů. Díky tomu je velmi flexibilní a skladná a je tak vhodná pro každodenní nošení.

Předpokládané použití je zvláště v profesionální sféře, například pro policii při prvotním ohledání místa činu. Doporučená koncová cena za svítilnu včetně čtyř výměnných barevných LED je 35USD (770Kč bez DPH).

Zdroj: Flashlightnews.org

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 4.25)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck