Streamlight představuje pracovní svítilnu Knucklehead

jakub | LED svítilny | 16.5.2011

Společnost Streamlight představila své nové pracovní svítilnu Knucklehead with Clip (“kloubová hlava s přezkou”). Jedná se o svítilnu určenou především pro záchranné práce a operace. Je unikátní svou hlavou, otočnou o 360 stupňů, klipsem pro připnutí k postroji a silným magnetem, umožňujícím zachycení svítilny na většinu železných a ocelových povrchů.

Svítilna se vyrábí ve dvojím základním provedení s nabíjecími NiMH akumulátory, nebo na 4 tužkové alkalické baterie. Na maximální výkon poskytuje pak svítivost 1150 kandela a světelný tok 200 lumenů při výdrži 3,5 hodiny. Na nižší výkon potom připadá světelný tok 63 lumenů a výdrž 16 hodin, svítilna nabízí i super nízký “moonlight” režim spotřeby ve kterém vydrží svítit až dvacet dní. Výrobce označuje použitou LED jako C4, pod tímto marketingovým označením se skrývají dva kusy výkonných LED Luxeon Rebel.

Svítilna je testována na odolnost vůči pádu z výšky dvou metrů, navíc je vyrobena z kvalitních polymerů, odolných proti chemikáliím a korozi. Svítilna je vodotěsná dle normy IPX4 (odolná vůči stříkající vodě). Svítilna měří 23,4 cm, nabíjecí model váží přibližně 655 gramů, model na alkalické baterie pak váží 519 gramů. Doporučené koncové ceny jsou 191 – 288 USD (3300 – 4900 bez DPH) pro nabíjecí modely a 139 USD (2400 bez DPH) pro variantu na alkalické baterie.

Zdroj: flashlightnews.org

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 4.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck