SolarForce uvádí novou LED svítilnu L950M

peta | LED svítilny | 11.3.2009

led svitilna solarforce l950mHongkongská firma SolarForce uvedla na trh novou vysoce výkonnou LED svítilnu Solarforce L950M osazenou čtyřčipovou LED SSC P7 D-bin.

LED umístěná v rozměrném texturovaném reflektoru by podle Solarforce měla poskytovat světelný tok až 950 lumenů. Pravděpodobně se jedná o lehce nadnesený údaj, ale proti předchozí generaci svítilny Solarforce L900M, která byla osazena SSC P7 C-bin, by mohlo dojít k navýšení výkonu přibližně o 15 procent. Baterka disponuje dvěma úrovněmi osvětlení – plný výkon a poloviční výkon (cca 475 lumenů). Mezi režimy se přepíná rychlým vypnutím a zapnutím svítilny. Díky taktickému spínači s funkcí okamžité aktivace namáčknutím je ovládání velmi jednoduché a intuitivní.

Stejně jako starší model L900M používá svítilna k napájení dva lithium iontové akumulátory typu 18650. Při plném výkonu došlo k prodloužení výdrže z jedné hodiny na hodinu a dvacet minut, při polovičním výkonu svítilna vydrží svítit rovné tři hodiny.

Tělo svítilny je vyrobeno z ssc p7 led svitilna solarforcetvrzeného hliníku s odolným povrchem typu HA-III o síle 60 mikrometrů. Za účelem lepšího chlazení byla svítilna opatřena šesti chladícími žebry. Změn doznala i koncová část svítilny, kde naleznete taktický kroužek, který umožňuje držení doutníkovou metodou. Délka svítilny je necelých 24 centimetrů a váha je 366 gramů bez baterií. Koncová cena L950M je pro tuto třídu přijatelných 120 USD (2.640 Kč bez DPH).

Zdroj: Solarforce.hk

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (9 hlasováno, průměr: 4.78)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck