Nové LED svítilny iTP A3 EOS na jednu mikrotužkovou baterii

honza | LED svítilny | 5.10.2009

baterka iTP A3 EOS UpgradedSpolečnost iTP, patřící pod známého výrobce svítilen Olight Technology, představila svou novou řadu LED svítilen na jednu mikrotužkovou baterii.

Svítilny iTP A3 EOS jsou osazeny výkonnou LED Cree XP-E Q5, která poskytuje světelný tok až 80 lumenů v maximálním režimu. Cree XP-E LED ve svitilne iTPZákladní model svítilny disponuje pouze jedním režimem. Vylepšený “upgraded” model má režimy celkem tři, kromě maxima s 80 lumeny má střední režim s 18 lumeny a slabý režim se světelným tokem 1,5 lumenu.

Doba provozu na jednu mikrotužkovou baterii by měla při plném výkonu dosahovat 55 minut a na nejnižší režim velmi zajímavých 50 hodin.

nerezova baterka iTP A3 EOS SSVylepšená verze svítilny je dostupná v provedení z extra lehké hliníkové slitiny a v odolném provedení z leštěné nerezové oceli. Délka 6,6 centimetru a váha pouhých 9 gramů v hliníkovém provedení řadí svítilnu iTP A3 EOS mezi nejmenší výkonné LED svítilny na světě. V odolném provedení z nerezu je váha rovněž pěkných 25 gramů.

Doporučená koncová cena vylepšené verze v duralovém provedení je 20,50USD (370Kč bez DPH) a v nerezovém provedení 29,95USD (540Kč bez DPH).

Zdroj: iTPlight.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (11 hlasováno, průměr: 4.91)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck