Nové LED svítilny Icon Rogue s designem od Surefire

honza | LED svítilny | 5.2.2009

rogue1.jpgAmerická společnost Surefire je známa výrobou kvalitních svítilen patřících do vyšší cenové kategorie. Díky tlaku asijských výrobců nyní Surefire přichází se svítilnami s nižší cenou a to pod novou značkou ICON.

V současnosti jsou dostupné dva modely svítilen ICON Rogue 1 a 2. LED svítilna ICON Rogue 1 je napájená jednou tužkovou baterií a jako světelný zdroj je použita Cree XR-E LED. Svítilna nabízí dva režimy výkonu s 50 a 6 lumeny. Dle údajů výrobce by měla v maximálním režimu vydržet svítit 3 hodiny a až 70 hodin ve slabším režimu.

rogue2.jpgModel ICON Rogue 2 je napájený dvěma tužkovými bateriemi a je osazený opět jednou Cree XR-E LED. Světelný tok je rovných 100 lumenů v maximálním režimu a 10 lumenů ve slabším režimu. Výdrž na baterie je 3 hodiny při vysokém výkonu a 72 hodin při nižším výkonu.

Obě svítilny jsou vyrobené z odolné hliníkové slitiny a opatřené anodizací typu II v zelené, šedé a nebo černé barvě. Výrobce garantuje vodotěsnost svítilen až do hloubky 1 metr.

Pro uspoření nákladů jsou svítilny ICON vyráběné v Číně a Koreji, díky tomu se doporučená koncová cena drží těsně pod hranicí 50USD (1100Kč bez DPH).

Zdroj: Myiconlight.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 4.29)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck