Lumapower představuje novou LED svítilnu Avenger GX

honza | LED svítilny | 24.6.2009

led svitilny lumapower avenger GXČínský výrobce svítilen Lumapower představil novou kapesní LED svítilnu Lumapower Avenger GX na jednu mikrotužkovou baterii.

Baterka je osazená výkonnou LED Cree XP-E R2, která poskytuje světelný tok až 75 lumenů v maximálním režimu. Stupně výkonu nabízí svítilna celkem tři, kromě maximálního to je střední režim s 20 lumeny a nízký režim se světelným tokem 4 lumeny.

led baterky lumapower avenger GXSvítilna podporuje napájení ze zdroje s napětím 0,9-3,3V. Takže kromě klasických mikrotužkových baterií a akumulátorů je možné použít i LiFePO4 akumulátor typu 10440. S tužkovým NiMH akumulátorem by měla doba provozu dosahovat 90 minut v nejvyšším režimu a až 15 hodin v nejnižším režimu.

Délka svítilny je 9,4 centimetru a průměr 1,5 centimetru. Kompaktními rozměry je proto vhodná například pro nošení na klíčích. Doporučená koncová cena svítilny je 65USD (1235Kč bez DPH).

Zdroj: Lumapower.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 3.83)
Loading...

1 komentář »

  1. Má to slušne odstupňované režimy svietenia, no mohli konštruktéri urobiť elektroniku schopnú pracovať s napätím až do 4,2V, aby sa dali použiť aj Li-ion akumulátory 10440, nielen LiFePO4, ktoré majú nižšiu kapacitu. Ako hlavnú nevýhodu tu vidím veľkú dĺžku. Môj Fenix LD01 Stainless Steel je o 2cm kratší, okrem toho na kľúčoch je lepšie mať baterku z nerezu, alebo iného odolnejšieho materiálu, pretože anodizovaný čierny povrch bude za krátko nepekne poškodený.

    Comment by Peter — 27.8.2009 @ 9:37

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck