LED svítilny Gerber Option s širokými možnostmi napájení

peta | LED svítilny | 6.4.2009

led svitilna Gerber Option 60Výrobce outdoorového vybavení Gerber představil dva nové modely svítilen Gerber Option 50 a Gerber Option 60.

Svítilny jsou osazeny výkonnou LED neznámé značky a mají světelný tok 50 a 60 lumenů (jak již napovídá samotný název). Pro usměrnění světla použil výrobce kolimátor, díky kterému mají svítilny dosvit téměř 40 metrů.

V dnešní době se jistě nejedná o oslňující parametry. Ale svítilny jsou zajímavé neobvykle univerzálními možnostmi led svitilna Gerber Option 50napájení, díky které se vám nestane, že nebudete mít žádné vhodné baterie po ruce. Pro napájení modelu Option 50 je možné použít jednu mikrotužkovou AAA baterii, nebo jednu tužkovou AA baterii a nebo jednu lithiovou CR123 baterii.

Model Option 60 je napájený ze dvou kusů AA i AAA baterií a nebo opět z jednoho kusu CR123 baterie. Aby bylo možné použít všechny tyto různě veliké baterie, vkládají se do svítilny do speciálního držáku. Výdrž výrobce uvádí 4 hodiny pro oba modely. Bohužel už se nezmiňuje s kterým typem baterií je tato výdrž myšlena.

Doporučené koncové ceny jsou 67,50USD (1350 Kč bez DPH) pro model Option 60 a 52,50USD (1050Kč bez DPH) pro model Option 50.

Zdroj: FlashlightNews.org

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 3.43)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck