Fenix představuje nabíjecí taktickou svítilnu

Tomáš | LED svítilny | 28.11.2016

Výrobce prémiových LED svítilen, společnost Fenixlight, uvádí na český trh novou taktickou svítilnu TK20R se špičkovou LED Cree XP-L HI dosahující světleného toku až 1000 lumenů a dosvitu do vzádelnosti až 310 metrů.

TK20R uživateli nabízí volbu z pěti režimů výkonu od již zmíněného 1000 lumenového až po úsporný režim o světelném toku 10 lumenů, s výdrží baterie 135 hodin provozu (měřeno s přibaleným  akumulátorem 2900 mAh). Samozřejmostí je také možnost nastavení režimu Strobe (stroboskopické blikání) pro nouzové situace. Elektrickou energii dodává svítilně nabíjecí Li-ion akumulátor 18650, který lze v případě nouze nahradit dvěma bateriemi CR123A.

Tělo svítilny je vyrobeno z tvrzeného leteckého hliníku, který odolá i tvrdšímu zacházení. Odolná slupka je doplněna inteligentní elektronikou, která zabrání přehřátí, disponuje digitální konstantní regulací výkonu nebo ochranou proti špatnému vložení baterie. TK20R si velmi dobře poradí i s ponorem do vody jelikož disponuje ochranou dle standardu IPX-8 (testováno ve 2 metrové hloubce po dobu 30 minut).

Velmi atraktivní funkcionalitou je možnost dobíjení baterie přes USB konektor, který je integrován vedle taktického spínače na konci svítilny. Pro lepší přehled o stavu nabití baterie slouží indikační světelný kroužek okolo bočního tlačítka pro přepínání světelných režimů.

Velmi odolná a zároveň kompaktní svítilna TK20R, která nalezne uplatnění nejen pro náročnější použití je k dostání za cenu 2799 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck