Fenix HP25R zaujme dvoureflektorovou konstrukcí a micro-USB nabíjením

vlasta | LED svítilny | 2.9.2016

Fenix HP25RNová čelovka v nabídce Fenixu nabízí možnost volby širokého a dálkového kuželu, dobíjení akumulátoru přímo v bateriovém pouzdře a doplňkovou červenou LED. Tyto přednosti dělají z novinky HP25R zajímavou volbu pro všechny, kteří vyžadují nekompromisní světelné řešení pro své outdoorové a sportovní aktivity.

Hlavní reflektor vytváří do dálky dobře zaostřený světelný kužel s výkonem 1000 lumenů a dosvitem až 187 metrů. Světelná stopa druhého reflektoru o maximálním výkonu 350 lumenů je zase velmi široká a plynulá. Ovládání obou LED je na sobě nezávislé, což umožňuje velmi snadné používání všech světelných režimů včetně výstražného stroboskopu a SOS pro nouzové situace.

K napájení čelovky slouží interní Li-ion akumulátor typu 18650 s kapacitou 2600 mAh, který se nabíjí prostřednictvím vestavěného micro-USB konektoru. V nízkém režimu dodá moderním LED Cree XM-L2 a XP-G2 energii až na více než 6 dnů nepřetržitého svícení. Pokud ovšem potřebujete na své dlouhé expedice, například do divočiny, ještě delší výdrž, je možné zakoupit si náhradní akumulátory s kapacitou do výše 3500 mAh, který prodlouží výdrž až o 35%.

 

Právě moderní způsob napájení dobíjecí Li-ion baterií umožňuje dosáhnout obdivuhodné výdrže i ve světelně štědrých režimech. Čelovku jednoduše připojíte USB kabelem ke zdroji a nabijete jí stejně jako například mobilní telefon pomocí adaptéru do sítě, do auta nebo z počítače. Voděodolná a prachuvzdorná konstrukce odpovídá mezinárodnímu standardu IP66 a nemusíte se tedy obávat použití i za prudkého deště. Možnosti outdoorového použití rozšiřuje její garantovaná odolnost vůči pádům z výšky 1 metru. Právě  variabilita volby světelných kuželů a doplňkové červené světlo dělají z Fenix HP25R jednu z nejuniverzálnějších čelových svítilen na trhu, která poslouží při sportu, kempování, turistice, rybaření, cestování či při práci v domě a na chalupě.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck