Fenix hledá recenzenty nové svítilny TK76

peta | LED svítilny | 18.10.2013

Společnost Fenixlight odstartovala celosvětovou testovací kampaň připravované nové svítilny Fenix TK76.

V rámci kampaně výrobce hledá testery, kteří se věnují fotografii, sportům, používají svítilny při výkonu svého povolání (policisté, hasiči a podobně) či prostě jen nadšence do svítilen. Důležitým kritériem pro výběr recenzenta je předchozí zkušenost s testováním vybavení a publikace na internetu či v jiném médiu.

Vybraní recenzenti dostanou prototyp svítilny Fenix TK76 zdarma na otestování. Recenzi obsahující zkušenosti se svítilnou, fotografie a případně i video, by poté měli zveřejnit do 20 dnů od obdržení svítilny.

Novinka představuje unikátní konstrukci se třemi LED, každá s jinak tvarovaným reflektorem (jeden dálkový a dva široké). Jedna z LED má navíc teplý odstín světla pro lepší podání barev v terénu. TK76 se pochlubí celkovým světelným tokem až 2800 lumenů (dle normy ANSI). Pomocí pěti tlačítek lze každou LED ovládat individuálně, nebo všechny najednou a nebude chybět ani okamžitý turbo režim, stroboskop a SOS.

Zájemci o test svítilny Fenix TK76 se mohou hlásit přes tento formulář. Přihlášky lze podávat do 22. října, poté výrobce osloví vybrané recenzenty, kteří dostanou svítilnu na otestování.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 4.57)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck