Fenix hledá recenzenty nové svítilny PD32

peta | LED svítilny | 19.9.2011

Společnost Fenixlight odstartovala celosvětovou testovací kampaň připravované nové svítilny Fenix PD32.

V rámci kampaně výrobce hledá testery, kteří se věnují fotografii, sportům, používají svítilny při výkonu svého povolání (policisté, hasiči a podobně) či prostě jen nadšence do svítilen. Důležitým kritériem pro výběr recenzenta je předchozí zkušenost s testováním vybavení a publikace na internetu či v jiném médiu.

Vybraní recenzenti dostanou prototyp svítilny Fenix PD32 zdarma na otestování. Recenzi obsahující zkušenosti se svítilnou, fotografie a případně i video, by poté měli zveřejnit do 20 dnů od obdržení svítilny.

Nový Fenix PD32 bude používat výkonnou LED Cree XP-G, která poskytne světelný tok až 305 ANSI lumenů. Umožní napájení ze dvou CR123A baterií nebo jednoho nabíjecího LiIon akumulátoru typu 18650. Přepínání režimů bude řešeno pomocí bočního tlačítka.

Zájemci o test svítilny Fenix PD32 se mohou hlásit přes tento formulář. Přihlášky lze podávat do 26. září, poté výrobce osloví vybrané recenzenty, kteří dostanou svítilnu na otestování.

Zdroj: fenixlight.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (9 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

1 komentář »

  1. Získal jsem tuto svítilnu Fenix PD32, recenzi se mi nepodařilo uveřejnit zde, proto jsem ji uveřejnil na adrese http://jiri-kratochvil.9e.cz/index.php?vybersekce=Recenze&vyberpodsekce=&vybernazev=Fenix%20PD32

    Comment by Jirka K — 1.11.2011 @ 16:24

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck