Fenix vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší design svítilny

jakub | LED svítilny,Svítilny | 13.8.2013

Firma Fenixlight Limited, výrobce LED svítilen značky Fenix, vyhlásila svou první globální soutěž týkající se individuálních konceptů svítilen. Každý z účastníků navrhne svou vlastní, unikátní svítilnu a může tak získat nejen celosvětové uznání a prestiž, ale zároveň i hodnotné ceny, které jsou připraveny pro autory nejlepších projektů.

Soutěž je určena všem fanouškům svítilen, techniky a designu. Její hlavní moto zní „Moje ideální svítilna“. Jednotliví účastníci mají možnost realizovat své návrhy a nápady na inovaci v oblasti designu, funkcí, napájení, či jiných aspektů.

Každý z účastníků může přihlásit až tři své návrhy a zvýšit tak i své šance na výhru. Ceny čekají na 49 výherců a dosahují celkové výše 300 000 korun. Výherci budou za svůj návrh odměněni také čestným certifikátem a obdrží pamětní svítilnu Fenix.

Krom hlavní kategorie, do které bude zařazeno šest nejlepších návrhů, připravil Fenix i speciální ceny za kreativitu, vzhled i komerční potenciál. Své projekty můžete zasílat v podobě konstrukčních nákresů, fotografií, videí nebo přímo jako model, či dokonce prototyp. Nezapomeňte veškeré zaslané materiály přeložit do angličtiny.

Ceny Počet výherců Odměna
Umístění Zlato 1 3000 USD + TK75
Stříbro 2 2000 USD + TK35
Bronz 3 1000 USD + TK15
Speciální ceny Cena za kreativitu 1 1000 USD + TK15
Cena za nejlepší vzhled 1
Cena za nejvyšší komerční potenciál 1
Čestné uznání 40 PD35

Zájemci mohou své návrhy zasílat do 15. prosince 2013. Poté si společnost Fenixlight vyhrazuje měsíc na kontrolu zaslaných návrhů a vyhodnocení práce jednotlivých účastníků. Vítězné návrhy budou zveřejněny 15. ledna 2014.

Podrobná pravidla a přesné instrukce k podání vaší soutěžní přihlášky naleznete na svitilny-fenix.cz.

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (11 hlasováno, průměr: 4.27)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck