Reklama

 

Fenix přichází s inteligentní a výkonnou svítilnou

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 22.2.2018

Společnost Fenix Light přichází na český trh s nadupanou svítilnou TK72R, která představuje inovativní směr s dech beroucím výkonem až 9000 lm a dosvitem do vzdálenosti 286 metrů se širokým světelným kuželem.

Těchto parametrů bylo dosaženo díky osazení svítilny třemi výkonnými  LED Cree XHP70, které jako zdroj energie využívají interní nabíjecí Li-ion akumulátor s kapacitou 50,4 Wh. Ten se velmi snadno dobíjí pomocí integrovaného micro USB konektoru přímo ve svítilně.

Uživatel svítilny má možnost pro plynulou regulaci výkonu odstupňovanou po 100 lumenech, volit tak může v rozpětí od 9000 lumenů (0,8 hodiny) až po nejúspornější režim o intenzitě 100 lumenů s výdrží bohatě přesahující 2 dny provozu. K dispozici je také stroboskopický zábleskový režim.

Technologickou novinkou svítilny je OLED displej, který přehledně ukazuje stav nabití akumulátoru, zvolený režim a celkovou dobu svícení. Šikovným prvkem je také možnost využití svítilny jako tzv. powerbanky, tedy zásobníku energie pro dobíjení dalších USB zařízení.

TK72R disponuje robustním tělem s těžce poškrabatelným povrchem, které lehce odolá pádům z výšky až 1 metru. Svítilna si lehce poradí také s ponorem do vody do hloubky až 2 metry. Mimo to je vybavena inteligentní elektronikou proti příliš hlubokému vybití akumulátoru, digitální regulací pro konstantní jas a pamětí na poslední zvolený režim svícení.

Výkonná a inteligentní svítilna Fenix TK72R o rozměrech 15,6 cm (délka) x 5 cm (průměr těla) x 5,9 cm (průměr u reflektoru) se perfektně hodí například pro ostrahu areálů, profesionální složky či náročné uživatele. K dostání je za cenu 8499 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

2 komentáře »

  1. Vypadá to na pořádné kladivo na čarodějnice :-) a zvažuji rozšíření sbírky.
    Jen bych OLED displej nepovažoval za technologickou novinku, protože ho mám již na 2 roky starém NITECORE TM26.

    Comment by Roman — 20.4.2018 @ 10:35

  2. I Fenix má OLED displej na modelu BC30R již tři roky. Jeden z prvních výrobců svítilen s displejem byl Imalent, který má displeje min. 5 let, ale ani ten asi není úplně první. Mezi svítilnami se však obecně jedná o technologickou vychytávku, kterou má jen malá část modelů.

    Comment by jirik — 2.5.2018 @ 13:06

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck