Fenix představuje USB nabíjecí svítilnu UC30

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 29.5.2015

Společnost Fenixlight uvádí na trh zbrusu novou kapesní, nabíjecí svítilnu Fenix UC30 s maximálním světelným tokem 960 lumenů a dosvitem přesahující hranici 200 metrů.

Jako zdroj energie svítilna využívá nabíjecí akumulátor li-ion 18560 s kapacitou 2600 mAh, který lze snadno dobíjet pomocí bočního micro-USB konektoru. K nabíjení tak lze použít například dnes běžně rozšířené nabíječky mobilních telefonů s micro-USB konektorem. Alternativou k nabíjecímu akumulátoru mohou rovněž sloužit dvě jednorázové baterie CR123A.

Fenix UC30, vybavený výkonnou LED Cree XM-L2 U2, nabízí celkem volbu z 5 různých režimů intenzity. Uživatel tak může vybrat mezi maximálním výkonem 960 lumenů (s výdrží 1,2 hodiny) nebo úspornějšími variantami o velikostech 400 lumenů, 110 lumenů a ekonomickým 10 lumenovým režimem, s výdrží baterií až 5 dnů nepřetržitého provozu. K dispozici je rovněž zábleskový režim Strobe (stroboskopické blikání).

Kapesní novinka vykazuje vysokou míru odolnosti a  voděodolnosti dle normy IPX-8 (testováno 2 metry pod hladinou po dobu 30 minut), zajímavým inovativním prvkem je použití luminiscenčního materiálu na ovládacím tlačítku. Díky této vychytávce nebude nikdy problém aktivovat svítilnu v šeru nebo v noci.

Přívětivé rozměry, pouhých 13,0 cm (délka) x 2,54 cm (průměr), vysoká výkonnost a nadstandardní funkčnost, dělá z Fenix UC30 univerzálního společníka, pro široké spektrum uživatelů. Svítilna je k dostání včetně USB konektoru a nabíjecí baterie za velmi zajímavou cenu 1699 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (14 hlasováno, průměr: 4.79)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck