Fenix představuje RC40 s mimořádným výkonem

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 25.4.2016

Společnost Fenixlight přichází na trh s novou generací velmi úspešné nabíjecí svítilny Fenix RC40. Novinka dosahuje extrémního výkonu až 6000 ANSI lumenů a dosvitu do vzdálenosti téměř tři čtvrtě kilometru. Tyto extrémní parametry ji řadí mezi elitní řadu nejvýkonnějších svítilen na trhu.

K elektrickému pohonu slouží lithium-iontová baterie s kapacitou 57,7 Wh, která se dobíjí přímo ve svítilně přes konektor umístěný v koncovce. Zajímavým nadstavbovým prvkem je i USB výstup, který v nouzových situacích slouží jako powerbanka na dobití telefonu či GPS.

Mimořádně parametry zajišťuje 6 výkonných LED XM-L2 od společnosti Cree. Uživatel může volit mezi 6 režimy výkonu v rozmezí 6000 lm (1 hodina výdrže baterie), až po úsporný režim o světelném toku 45 lumenů s výdrží baterie 125 hodin provozu. K dispozici jsou rovněž dva nouzové režimy SOS (500 lumenů) a stroboskopického blikání o výkonu 6000 lumenů.

Svítilna RC40 je nejen mimořádně výkonná, ale rovněž mimořádně odolná. Tělo svítilny je vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, který odolá pádům a zároveň je vodotěsné až dva metry pod vodu v souladu s normou IPX8. Svítilny Fenix se mimo fyzickou houževnatost vyznačují rovněž elektronickou ochrannou proti přebití, hlubokému vybití či elektrickému zkratu. Pro indikaci stavu nabití akumulátoru jsou na koncovce svítilny stavové diody, které signalizují aktuální úroveň nabití.

Fenix RC40 o rozměrech 27,2 cm (délka) x 5,2 cm (průměr těla) x 10,8 cm (průměr reflektoru) nabízí maximální výkon a odolnost, kterou ocení především nároční uživatelé nebo profesionální složky. Svítilna je k dostání včetně nabíječky do elektrické sítě a do auta za cenu 9 999 Kč včetně DPH.

Zdroj: svitlny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck