Fenix hledá recenzenty nového světla na kolo BT20

peta | LED svítilny,Svítilny | 15.9.2012

Společnost FenixLight odstartovala další ze svých celosvětových kampaní za účelem otestování nově připravované svítilny pro cyklisty Fenix BT20. V rámci této kampaně hledá Fenix testery z řad zákazníků a nadšenců přes světla na kolo. Vybraní recenzenti obdrží pro podstoupení testu prototyp svítilny Fenix BT20 zcela zdarma.

Důležitým kritériem pro výběr recenzenta je předchozí zkušenost s testováním vybavení (není nutná zkušenost s testováním světel na kolo) a publikace na internetu či v jiném médiu. Zúčastnit se mohou fanoušci cyklistiky, outdoorových aktivit a zákazníci se zkušenostmi se světly na kolo. Vítáni jsou uchazeči, kteří mají možnost uveřejnit výsledek testu na více místech (např. časopisy, weby o cyklistice, fotografování, outdoor, svítilnách apod.)

Fenix vyvinul svoje první cyklistické světlo BT20, ve snaze vyhovět požadavkům na kvalitní světlo na kolo pro co nejširší spektrum zákazníků. Novinka se pochlubí použitím špičkové LED Cree XM-L a maximálním výkonem 750 lumenů (měřeno dle normy ANSI FL 1). BT20 používá nově vyvinutou technologii dvojitého směrování světla „dual beam“, která vytváří světelný kužel svítící do dálky 156 metrů a zároveň osvětlující í prostor kolem předního kola.

Vzhled svítilny je přizpůsoben aerodynamickému tvaru s nízkým odporem vzduchu a rychlým odvodem tepla. Pomocí elastických gumových kroužků o třech různých velikostech lze svítilnu během chvilky připevnit na řidítka o průměru 20 – 35 mm. Směr svícení lze ještě navíc nasměrovat, což přináší další jízdní komfort. K napájení lze použít dva li-ion akumulátory typu 18650 nebo čtyři jednorázové lithiové CR123A baterie, které se umístí do přibaleného pouzdra.

Zájemci o test svítilny Fenix BT20 se mohou hlásit přes tento anglický formulář, nebo jeho českou verzi. Přihlášky lze posílat do 7. října, poté výrobce osloví vybrané recenzenty, kteří dostanou svítilnu na otestování.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (7 hlasováno, průměr: 4.14)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck