Fenix hledá recenzenty nové svítilny TK16

peta | LED svítilny,Svítilny | 16.7.2015

Společnost Fenixlight odstartovala celosvětovou testovací kampaň připravované nové taktické svítilny Fenix TK16.

V rámci kampaně výrobce hledá testery, kteří se věnují fotografii, sportům, používají svítilny při výkonu svého povolání (policisté, hasiči, vojáci a podobně) či prostě jen nadšence do svítilen. Důležitým kritériem pro výběr recenzenta je předchozí zkušenost s testováním vybavení a publikace na internetu či v jiném médiu.

Vybraní recenzenti dostanou svítilnu Fenix TK16 zdarma na otestování. Recenzi obsahující zkušenosti se svítilnou, fotografie a případně i video, by poté měli zveřejnit do 20 dnů od obdržení svítilny.

Svítilna Fenix TK16 navazuje na úspěšné taktické modely Fenix TK09 a Fenix TK15 a přináší ještě vyšší výkon a velmi pohotové ovládání. Je osazena moderní diodou Cree XM-L2 a poskytuje světelný tok až 1000 lumenů (ANSI) a dosvit až 240 metrů. Ovládání pomocí dvou spínačů na konci svítilny je velmi pohotové, lze ji například zapnout i přímo do stroboskopického režimu.

Zájemci o test svítilny Fenix TK16 se mohou hlásit přes tento formulář. Přihlášky lze podávat do 28. července 2015, poté budou osloveni vybraní recenzenti, kteří dostanou svítilnu na otestování.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 4.20)
Loading...

2 komentáře »

  1. Dobrý den, rád bych otestoval svítilnu, jsem záchranář.

    Comment by Ludovit Filo — 29.7.2015 @ 10:42

  2. Přihlašování bylo možné do včerejška přes formulář, který je odkázán v článku.

    Comment by vlasta — 29.7.2015 @ 11:58

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck