Exkluzivní titanová svítilna od Olightu

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 10.12.2012

Společnost Olight představuje limitovanou edici exkluzivního titanového provedení svítilny S10 Baton Titanium. Jedná se o svítilnu osazenou špičkovou LED Cree XM-L s neutrálním odstínem světla a výkonem dosahujícím 300 ANSI lumenů. Texturovaný reflektor poskytuje  světelný kužel s dosvitem až 82 metrů dle ANSI (1700 cd).

K napájení svítilny postačuje jedna lithiová baterie CR123A nebo lze použít i nabíjecí li-ion RCR123 akumulátor. V nejnižším “moon” režimu s výkonem 0,5 lumenu dosahuje výdrž až 360 hodin. S10 Baton se může pochlubit ještě dalšími čtyřmi režimy výkonu 300 lumenů (1,5 hodiny) – 65 lumenů (7,5 hodiny) – 5 lumenů (108 hodin) a stroboskopickým blikáním s výdrží baterie až 3 hodiny.

Svítilna Olight S10 Titanium je opatřena digitální konstantní regulací, disponuje ochrannou proti opačnému vložení baterií a za zmínku také stojí paměť na poslední zvolený režim. Rozměry svítilny jsou opravdu kapesní, délka je pouhých 7,0 cm a průměr 2,3 cm. Mimo to je svítilna vodotěstná dle normy IPX8 a nárazuvzdorná. Model S10 Baton Titanium je opatřen odnímatelnou sponou a praktickou magnetickou koncovkou, díky které lze svítilnu jednoduše připevnit na cokoliv železného.

Svítilna je k dostání s povrchovou úpravou ve dvou verzích – buď s matnou (pískovaný povrch) nebo lesklou (leštěný povrch). Dárkové balení svítilny s elegantní krabičkou je k dostání za cenu 1999 Kč včetně DPH.

Zdroj: olightworld.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 4.67)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck