Dvě novinky od společnosti Olight

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 7.4.2015

Společnost Olight uvedla na trh dvě zbrusu nové výkonné LED svítilny, nesoucí označení S30 a v nabíjecí verzi S30R.

Obě svítilny dosahují úctyhodného světelného toku až 1000 lumenů s možností volby mezi dalšími 5 režimy s maximální dobou výdrže až jeden měsíc provozu (720 hodin), při tzv. moon režimu o světelném výkonu 1 lumen.

Výkonná LED XM-L2 od americké společnosti Cree, kterou jsou svítilny osazeny spolu s hliníkovým reflektorem, dokáže vytvořit perfektní světelný kužel s dosvitem až 160 metrů (6400 cd). K ovládání obou verzí svítilen slouží boční spínač, kterým se svítilna aktivuje, případně mění světelné režimy.

Nabíjecí verze svítilny využívá jako zdroj energie nabíjecí akumulátor typu 18650 s kapacitou 3400 mAh, který lze v případě nouze nahradit dvěma klasickými bateriemi CR123A. Tento model je také vybaven nabíjecí základnou s micro USB konektorem. V případě vybití akumulátoru se u obou verzí rozbliká indikační světélko, umístěné uprostřed ovládacího tlačítka.

Svítilny disponují vysokou odolností pádům z výšky až 1,5 metru a vodotěsností dle standardu IPX 7 (testováno v metrové hloubce). Zajímavým prvkem obou modelů je magnetická koncovka, díky níž lze svítilny upevnit na cokoliv železného. S30 a S30R se díky svým parametrům a vysoké odolnosti, podpořené 5 letou zárukou výrobce, výborně hodí pro širokou škálu outdoorových aktivit.

Zdroj: svitilny.eu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (9 hlasováno, průměr: 4.56)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck