Čelovka Fenix HL23 překvapí svou univerzálností

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 18.3.2015

Výrobce LED svítilen, společnost Fenixlight, představuje novou univerzální čelovou svítilnu Fenix HL23 s maximálním světelným tokem 150 lumenů a dosvitem do vzdálenosti 55 metrů (758 cd).

Jako elektrický zdroj čelovka využívá pouze jednu tužkovou baterii AA, která za pomoci LED Cree XP-G2 poskytne osvětlení až po dobu 4 dnů v nejslabším režimu. Celkem čelovka nabízí 3 režimy osvětlení: 150 lumenů s dobou výdrže 1,3 hodiny, 50 lumenů s výdrží 5,75 hodiny a již zmíněný nejúspornější režim o velikosti 3 lumenů.

Čelovka HL23 disponuje pohodlným ovládáním pomocí stisku jednoho spínače na boku čelovky, vysokou nárazuvzdorností vůči pádům z výšky až 2 metrů a také nadstandardní prachuvzdorností a voděodolností dle normy IP68 (testováno v hloubce 2 metrů pod hladinou).

Velmi zajímavé parametry a příznivá cena 999Kč včetně DPH vytváří z čelové svítilny Fenix HL23 univerzálního pomocníka pro různé sportovní aktivity, jako je večerní běh, rybaření, kempování či myslivost. Díky své vysoké odolnosti se čelovka perfektně hodí také pro práci ve stížených podmínkách nebo jako rezervní svítilna pro neočekávané události.

Zdroj: svitilny-fenix.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (8 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck