Reklama

 

Čelovka AceBeam H50 se třemi výkonnými LED

Tomáš | LED svítilny,Svítilny | 15.1.2020

Nová čelová svítilna AceBeam H50 Samsung nabízí vysoký výkon až 2000 lumenů a dosvit do vzdálenosti 137 metrů. Nabíjecí svítilna je osazena trojicí prémiových bílých LED Samsung LH351D, kdy díky unikátní konstrukci lze zapnout jednu, dvě či všechny LED najednou.

Každá LED nabízí celkem 6 režimů svícení, celkem má tedy uživatel na výběr z opravdu pestré škály 18 světelných režimů. Volit tak lze od již zmíněných 2000 lumenů při sepnutí všech tří LED, až po mimořádně úsporný režim o výkonu 3 lumenů s výdrží baterie neuvěřitelných 30 dní nepřetržitého provozu (při sepnutí pouze jednoho světelného zdroje). Pro krizové situace jsou všechny tři alternativy zapojení LED vybaveny nouzovým blikáním SOS.

Světelné diody disponují TIR optikou, která zajišťuje plynulý světelný kužel se šířkou 125° v kombinaci se zdůrazněným středem, uživateli se tak dostává maximálního světelného komfortu.

Jako zdroj elektrické energie lze použít jeden Li-ion akumulátor 18650, případně dvě jednorázové CR123A baterie. Akumulátor lze jednoduše dobít pomocí zabudovaného USB-C konektoru. Čelová svítilna je vybavena ochranou proti přehřátí, kdy automaticky dochází ke snížení světelného toku při dosažení vyšší teploty. Nechybí zde ani indikátor stavu nabití a paměť na poslední zvolený program.

Čelovka o rozměrech 8,3 cm (délka), 3,3 cm (průměr hlavy), 2,6 cm (průměr bateriového tubusu) je vyrobena z odolného leteckého duralu, který v kombinaci s vysokým standardem vodotěsnosti (testováno v hloubce 2 metrů – norma IPX8) zajišťuje vysokou trvanlivost a odolnost. Svítilnu tak nepřekvapí ani náhlý pád z výšky 1 metru.

Prémiovou čelovou svítilnu AceBeam H50 vhodnou pro široké spektrum sportovních a outdoorových aktivit lze zakoupit za cenu 2 199 Kč včetně DPH s 5 letou zárukou.

Zdroj: svitilny.eu

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (1 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck