Varta zvyšuje kapacitu svých powerbank

PR | Baterie | 21.4.2016

Nový mobilní zdroj Varta Indestructible Powerpack nabízí kapacitu 6000 mAh pro široké spektrum zařízení. Powerpack stačí jednoduše nabít USB nabíječkou mobilního telefonu nebo připojením k USB portu počítače a uloženou energii později využít podle aktuální potřeby. Kapacita zdroje umožňuje až 2x nabít většinu mobilních telefonů a smartphonů na 100 %, ale stejně tak i drtivou většinou dnešních tabletů.

Varta Powerpack disponuje dvěma klasickými USB porty s nabíjecími proudy 2,4 A a 1,0 A, které umožnují velmi rychlé nabíjení dle možností připojeného zařízení. Navíc oba porty lze využít současně a dobíjet tak např. telefon a tablet najednou. Majitelé produktů Apple ocení certifikaci MFi a tedy plnou kompatibilitu s tímto powerpackem. O stavu nabití interní baterie zdroje informují po stisku tlačítka čtyři diody, které slouží také k zapnutí nabíječky.

Krom velké kapacity je další bonusem Varta Powerpacku odolná konstrukce z ABS plastu a hliníkové slitiny v tzv. „Indestructible“ provedení. Nabíječka si tak poradí nejen s pádem ze 2 m na zem, ale rovněž obstojí v kontaktu s vodou (IP 67). Powerpack je tak zajímavou volbou nejen pro cestovatele, ale například i rodiče s malými dětmi.

V balení nechybí kvalitní 1m nabíjecí kabel microUSB a cestovní pouzdro. Doporučená koncová cena činí Cena: 1199 Kč

Zdroj: varta-consumer.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 4.25)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck