Varta Power Station umí nabít až 8 akumulátorů naráz

peta | Baterie | 6.2.2009

powerstation.jpgSpolečnost Varta nabízí speciální multifunkční nabíječku Varta Power Station, která je určena pro rodiny nebo náročné uživatele, kteří často potřebují nabíjet velké množství baterií.

Jednou z hlavních předností nabíječky je možnost nabíjení až osmi kusů ni-mh akumulátorů naráz. Celkem má nabíječka čtyři pozice pro nabíjení tužkových akumulátorů a čtyři pozice pro nabíjení mikrotužkových akumulátorů. Nabíjení probíhá pouze v párech. Nabíjecí proud pro AA baterie je 350mA a pro AAA baterie je 200mA. Konec nabíjení se detekuje metodou mínus delta V, případně je ukončeno časovačem. Po ukončení nabíjení se nabíječka přepne do udržovacího režimu, který zajistí, že akumulátory budou vždy stoprocentně nabité. Varta 2100mAhMaximální podporovaná kapacita je 2700mAh pro tužkové akumulátory a 1000mAh pro mikrotužkové akumulátory.

Každý nabíjecí kanál má svou indikační LED, která informuje o stavu nabíjení. Nabíječka umí rozpoznat vložení baterií se špatnou polaritou i vložení jednorázových nenabíjecích baterií. V případě potřeby lze nabíječku použít i jako praktické přenosné pouzdro na 8 baterií s možností nabíjení. K nabíječce jsou přibaleny dva AAA akumulátory s kapacitou 800mAh a dva AA akumulátory s kapacitou 2100mAh. Doporučená koncová cena je 899Kč včetně DPH.

Zdroj: Varta-consumer.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 4.20)
Loading...

1 komentář »

  1. To je spíše schánka k uschování baterií, než nabíječka.

    Comment by Pavel — 7.2.2009 @ 23:23

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck