Varta nabízí univerzální multinabíječku V-Man HomeStation

honza | Baterie | 4.2.2011

Nabíječka Varta V-Man HomeStation umožňuje dobíjet až 4 připojená zařízení a 2 NiMH baterie. Tři zařízení pomocí konektorů přímo na vrchní straně nabíjecí stanice, čtvrté pak přes integrovaný USB konektor.

Přiložené adaptéry jsou kompatibilní s drtivou většinou drobných elektrických zařízení na trhu (mobilní telefony, GPSky, Playstation Portable, iPod, iPhone a další). Adaptéry jsou otočné a lze je různě nasměrovat tak, aby se na základnu zařízení vešly všechny nabíjené produkty najednou.

Na HomeStation nechybí dokonce ani slot pro dobíjení 2x AA nebo AAA baterií, nabití z prázdného stavu však může trvat 15-17 hodin. Nabíječka je v souladu s dnešními trendy vybavena tlačítkem, které umožňuje zařízení zcela vypnout a zamezit tak trvalé spotřebě ve stand-by režimu.

Do balení výrobce zahrnul i speciální držák na nabíjecí adaptéry, který lze šikovně připojit k V-Manu nebo lze adaptéry skladovat odděleně a tím zmenšit velikost nabíječky. Doporučená koncová cena Varta V-Man HomeStation je  1559 Kč včetně DPH.

Zdroj: varta-consumer.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (3 hlasováno, průměr: 3.67)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck