V čínském Kantonu se konala největší výstava o LED technologiích v historii

marek | LED osvětlení,Osvětlení | 28.6.2011

V čínském Kantonu, ve výstavním komplexu China Import and Export Fair Pazhou Complex, se odehrál dosud největší LED veletrh v historii. Jednalo se o 15. ročník veletrhu Guangzhou International Lighting Exhibition, kterého se účastnilo 2 600 výrobců včetně firem OSRAM, General electric Company nebo Phillips.

Poprvé se letos na LED veletrhu v Kantonu objevili výrobci z Kanady, Indie či Ruska. Výstavní prostory se rozléhaly na ploše 200 000 m2 a zabraly 20 výstavních hal. Během čtyř dní areál navštívilo 71 801 lidí, což představuje meziroční nárůst o 36 %.

Na letošním ročníku se vystavovatelé zaměřili především na profesionální osvětlení, dekorativní osvětlení a osvětlovací komponenty.  Pro návštěvníky veletrh znamenal především možnost spatřit nejnovější způsoby využití LED technologií. Někteří ale na veletrh přijeli i z daleka, jako například Fausto Martin z Itálie, který tu nalezl zařízení pro své dva plánované projekty v hodnotě 1 milionu euro.

Pro výrobce byl naopak veletrh vynikající příležitostí pro navození nových obchodních kontaktů a propagaci nových technologií a produktů. To se dělo i na technologických summitech, kterých se na na LED veletrhu letos konalo více než 60.

Zdroj: ledinside.com

 

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (9 hlasováno, průměr: 4.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck