UV LED s životností přes 50 000 hodin

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení | 24.7.2015

Phoseon Technology, lídr ve výrobě průmyslových UV LED, oznámila dosažení významného milníku. Testovaná UV LED přesáhla životnost neuvěřitelných 50 000 hodin provozu se zachovanou účinností na úrovni 80% oproti nové LED.

Zkouška, trvající více jak 5 let, jasně prokázala, že UV LED, při běžných pracovních podmínkách (2000 hodin ročně), dosáhne životnosti přesahující dobu 25 let provozu.

Společnost Phoseon Technology v současné době takto zkouší životnost u více jak 50 typů UV LED. Tyto LED jsou vystaveny simulaci náročných pracovních podmínek, tedy sníženému proudění vzduchu, vysoké teplotě a  jiným zátěžovým parametrům, které mohou odpovídat průmyslovým podmínkám.

Dle vyjádření manažera společnosti Bell Mark, zabývající se průmyslovým označováním a kódováním, takto stavěné UV LED představují ideální řešení pro lampy s vysokou dobou životnosti a rovněž s minimálními provozními a údržbovými náklady.

Kromě testování životnosti se Phaseon Technology zaměřuj také na analýzu  poruchovosti a účinnosti u každého produktu. Ve výrobním procesu dochází při výrobě LED k její kalibraci, zkoušce a nové rekalibraci, tak aby výrobek bezproblémově fungoval a plnil svůj účel. Výrobní proces společnosti se může mimo jiné pochlubit více jak 200 celosvětovými patenty, výhradně zaměřených na oblast UV LED zařízení.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck