Tullamore Dew Heritage centrum uspoří až 92% energie

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení | 24.10.2012

V nově zrekonstruovaném Tullamore Dew Heritage centru, ležícím v samotném středu Irska, došlo k výměně původních neefektivních 50W halogenových žárovek s životností pouhých 2000 hodin za moderní LED zdroje. Nová osvětlovací soustava zahrnuje na 400 kusů 4w úsporných LED žárovek, které pokrývají celou 3 patrovou výstavní plochu. Přechodem na LED technologii klesly náklady na provoz osvětlení o neuvěřitelných 92% a zároveň došlo ke snížení zátěže životního prostředí.

Společnost Tullamore Dew, která je druhým největším výrobcem irské whiskey na světě a její prodej dosahuje téměř 750 000 lahví s růstem více jak 15% za rok, se rozhodla na rekonstrukci turistického centra využít služeb profesionální designerské společnosti Surface-id. Podle slov Claire Kinna, jednatelky společnosti, se podařilo v  Tullamore Dew Heritage  centru, díky vhodnému použití LED, podtrhnout krásný atmosferický pocit. Vhodným skloubením použitých přírodních materiálů a účelného osvětlení vystavených předmětů si dle slov Claire Kinna, centrum doslova zamilujete.

Majitelé společnosti William Grant & Sons, kteří do rekonstrukce centra investovali několik miliónů eur odhadují, že nové centrum ročně přiláká na více jak 40 000 návštěvníků.

Zdroj: ledsmagazine.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 4.33)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck