San Antonio osvítí LED od Toshiby

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení | 17.10.2012

Japonská společnost Toshiba oznámila, že její TGT LED svítidla nahradí na 20 000 současných HPS lamp (high-pressure sodium – vysokotlaké sodíkové lampy) v ulicích druhého nejlidnatějšího města amerického státu Texas v San Antoniu.

Společnost Toshiba byla vybrána správcem elektrické sítě (CPS energy) po mnoha testech různých LED svítidel hlavně pro nejlepší funkční vlastnosti a také pro možnost podpory propojení s funkcí Smart Gird (inteligentní síť automaticky regulující výrobu i spotřebu energie v reálném čase).

Současná 250W HPS svítidla, která včetně předřadníku spotřebují až 310W, budou nahrazena 100W 42 chipovými LED. Nová LED svítidla od Toshiby mohou nabídnout až o 70% menší spotřebu energie s životností až 100 000 hodin. Životnost světelných čipů se podle Toshiby odhaduje na 15 let, což je až 2 krát více jak u doposud používaných HPS lamp a dokonce 5krát více jak u halogenidových výbojek.

Dle slov manažera kvality společnosti CPS energy, Richarda Lujana, která má celou soustavu osvětlení na starosti, nové osvětlení výrazně zlepšilo rozložení světla a barevné podání na ulicích. Kromě všech již zmíněných předností, pomáhá nové osvětlení, díky vysokému jasu a jednotnosti barev, zvyšovat bezpečnost na ulicích.

Zdroj: ledsmagazine.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck