Nové LED světla Osram Sylvania HF²

honza | LED osvětlení | 22.5.2007

Osram Sylvania High Flux 2nd generationAmerický výrobce osvětlovací techniky Osram Sylvania představil novou rodinu bílých LED světel pod zkratkou HF² (High Flux 2nd generation). Světla se vyznačují větší ekonomičností provozu (účinnosti) oproti klasickým či halogenovým žárovkám a samozřejmě i delší živostností – přes 50.000 hodin (při teplotě do 40°C).

Do rodiny patří řady světel HF²Chain, HF²Stick, HF²Stick XB (eXtra Bright), HF²Eye, HF²Linear, HF²X a HF²Flood.

Za detailnější zmínku stojí například HF²Chain, který slouží jako alternativa ke tradičnímu neonovému osvětlení. Poskytuje výhody v menších nákladech na výrobu i údržbu, vyšší životnosti a v malé velikosti. K dispozici je 5,5m dlouhý řetěz s 36 instalovanými LED jehož úhel osvětlení je 120 stupňů. Světlo je samozřejmě chráněno proti vlhkosti a kondenzaci vody.

HF²Stick obsahuje 6 LED a má světelný tok 375 lumenů na 30cm délky. S tímto výkonem je tato tyčka srovnatelná s mnoha zářivkami a může být použita například pro osvětlení poliček, výstavních skříní a nebo i chladících pultů. Pro zajímavost varianta HF²Stick XB (vysoce jasná) má účinnost až 47lm/W.

Zdroj: Sylvania.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (2 hlasováno, průměr: 4.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck