Inteligentní systém osvětlení Xeleum nyní na trhu

jakub | LED osvětlení | 14.3.2014

Firma Xeleum před nedávnem oznámila, že je nyní k dispozici zcela nový, úsporný a cenově dostupný systém LED osvětlení, díky němuž klesne spotřeba energie více než o 80%.

XCO-100 Smart-Light Control System se skládá z regulátoru a mikroprocesorem řízených inteligentních senzorů. Každý z těchto senzorů může ve své zóně ovládat až osm světelných jednotek Xeleum LED. Během toho zároveň i průběžně monitoruje intenzitu osvětlení ve své oblasti a přizpůsobuje výkon všech jednotek, aby nikdy nekleslo pod přednastavenou úroveň.

Díky světelným jednotkám Xeleum LED se mohou snížit náklady na energii i o 50% či více. Úspory dalších 30% je možné dosáhnout díky přirozenému využití denního světla, jehož vliv a intenzitu je systém schopen za pomoci snímačů rozpoznat a přizpůsobit tak výkon svítidel požadované hladině osvětlení.

Funkce přizpůsobování se okolním světelným podmínkám se stává u podobných systémů stále důležitější výbavou. Systém pracuje s nízkým napětím. Snadno se instaluje a je navržen tak, aby byl schopen pracovat se všemi LED světly Xeleum.

Ruční ovládání umožňuje pověřeným osobám naprostou kontrolu od zapnutí a vypnutí, nastavení požadované úrovně osvětlení až po ovládání automatické regulace. Stejně tak lze na senzorech nastavit, jakou dobu od posledního zaznamenaného pohybu se mají světla vypnout.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 4.75)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck