Hella začne vyrábět pouliční LED osvětlení ve spolupráci s Hubbell Lighting

marek | LED osvětlení | 1.8.2011

Myslíte, že automobilový a osvětlovací průmysl mají jen pramálo společného? Není to zcela pravda. Společnost Hella se doposud specializovala hlavně na osvětlení automobilů, nyní se však rozhodla rozšířit svůj záběr i na pouliční osvětlení. Spojila kvůli tomuto plánu své síly se společností Hubbell Lighting.

V partnerství těchto dvou značek bude Hella navrhovat, vyvíjet a vyrábět svítidla pro veřejné LED osvětlení a Hubbell Lighting bude produkty prodávat a distribuovat zákazníkům.

LED moduly od Helly jsou využitelné především u lamp veřejného osvětlení u silnic a dálnic. Instalovány budou především do produktové řady svítidel Hubbell Lightining Roadway RM a zároveň se budou vyměňovat moduly i v zařízeních dosud vybudovaných.

Produkt, se kterým Hella ve spolupráci s Hubbell Lighting vstupuje na trh bude zřejmě zajímavým hráčem na poli silničního osvětlení. Mohl by nahradit 150W sodíkové nebo 175W rtuťové výbojky. Uvedení na trh Hella a Hubbell Lighting očekávají ve třetím kvartálu roku 2011.

Zdroj: ledweekly.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck