GE představí nové LED žárovky

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení | 6.11.2013

Společnost GE lighting plánuje během následujících 4 měsíců představit 6 nových typů LED žárovek za přijatelné ceny.

Společnost uvede na trh dvě úsporné stmívatelné LED náhrady klasických žárovek 40W a 60W, které vyzařují teplé bílé světlo totožné se světlem u běžných žárovek. Další novinkou společnosti GE lighting bude bezdrátově stmívatelná bodovka, ideální pro zapojení elektrických okruhů, které nejsou vybaveny stmívačem. Do třetice společnost GE lighting připravuje dva směrové LED zdroje s výkonem ekvivalentním 40W a 60W běžným žárovkám. Oboje s technologií GE reveal® což je marketingový název pro kvalitní barevné podání uvedených LED žárovek. Všechny nové produkty budou dosahovat úspory až 80% oproti klasickým žárovkám.

Dle vyjádření Joha Strainica generálního ředitele GE lighting, se společnost dlouhodobě snaží vytvářet osvětlení, které vyhovuje co možná největšímu spektru zákazníků při neustálém zlepšování flexibility, dostupnosti a praktičnosti.

Cena nových výrobků prozatím není známá, ovšem je pravděpodobné, že se bude pohybovat na cenové hladině současně nabízených LED žárovek okolo 20 USD za kus (tedy přibližně 400 Kč bez DPH).

Zdroj: led-professional.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck