GE bude osvětlovat D’Island Residence v Malajsii

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení | 4.2.2013

Americká společnost GE Lighting divize General Electric, byla vybrána pro řešení osvětlení venkovních prostranství v residenčním rozvojovém projektu D’Island Residence, nacházející se v jihovýchodní Asii ve státě Malajsie.

GE bude pro osvětlení residenčního projektu využívat moduly R250, R 150 a LED Tetra miniMAX System pro venkovní osvětlení, které byly vybrány hlavně pro jejich schopnost řídit jas a dynamicky regulovat intenzitu oslnění.

Dle slov oblastního manažera, pana O. Swee Auna, systém venkovního osvětlení hraje významnou roli k zajištění vkusné atmosféry a pocitu bezpečí v nočních hodinách. Společnost GE disponuje ověřenou technologií, která zajistí vysoce kvalitní osvětlení při nižších nákladech na provoz a také na údržbu.

Od nového systému osvětlení se očekává roční úspora okolo 181 000 dolarů (asi 3 620 000 Kč) ve srovnání ze starší technologií. Kromě finančního hlediska bude mít nový projekt osvětlení také příznivý dopad na životní prostředí, nové světla by měla eliminovat okolo 507 000 liber (zhruba 230 000 Kg) oxidu uhličitého (CO2) za rok.

Celý systém bude zahrnovat na 140 LED modulů R150, 49 svítidel typu R250 a vstupní zařízení, které bude řízeno Tetra Minimax systémem.

Projekt D’Island Residence je jedinečným rezidenčním projektem, ve kterém bylo vystaveno téměř 1000 unikátních moderních obydlí. Očekáváním develeporů, kteří projekt realizovali je vize komfortního a zároveň nízkoenergetické bydlení s minimálním dopadem na životní prostředí. Dle vyjádření generálního ředitele projektu Lim Hock Sana, si od spolupráce s GE Lighting slibuje vytvoření systému osvětlení v duchu, který bude dotvářet celou koncepci D’Island Residence.

Zdroj: ledsmagazine.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 4.75)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck