El Salvador City přechází na chytrou LED síť

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení | 14.9.2015

Město Sonsonate v Salvadoru se stalo prvním místem Latinské Ameriky, které přechází na chytrou síť pouličního LED osvětlení. Ve městě bude nainstalován LED systém od společnosti GE Lighting, kombinující bílé LED osvětlení GE Light Gird a internetový systém centrálního řízení, navržený ve spolupráci s městským a dopravním oddělením. Projekt zahrnuje výměnu více jak 4000 LED svítidel včetně Městského stadionu “Ana Mercedes Campos”.

Dle vyjádření Roberta Aciana, starosty města a Cariny Orellany, ředitelky jedné ze zainteresovaných firem na projektu, výměna osvětlení znamená první krok pro zavedení inovativních LED technologií v Latinské Americe. To by mělo zajistit kvalitní a jednotné osvětlení ulic, výrazné zlepšení kvality života a také zvýšení úrovně bezpečnosti občanů.

Dle výsledků studií se jako nejlepší typ svítidel jevili ERS a ERX integrovaných do hlavy typu Nema a Cobra. Tyto svítidla jsou speciálně navržena pro osvětlení silnici a cest, minimalizují oslňování a vyznačují se mimořádnou účinností. Výrobce těchto svítidel uvádí životnost až 50000 hodin s minimálními požadavky na jejich údržbu. Přechod na tento typ LED osvětlení by měl docílit 50% úspory energie oproti současně používaným rtuťovým výbojkám.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (6 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck