Boxerské centrum osvětlené pomocí LED Soraa

Tomáš | LED osvětlení,Osvětlení | 16.3.2016

Společnost Soraa, významný výrobce osvětlovacích technologií, oznámila, že její LED svítidla budou osvětlovat novou boxerskou halu a tělocvičnu Boxing plus wellness centrum na Taiwanu.

Pro osvětlení prostoru bylo vybráno 74 svítidel PAR30 a 121 svítidel MR16 Soraa LED, které zprostředkují elegantní světelný zážitek ve třech prostorách tělocvičen. Nová svítidla umožňují regulaci intenzity a také nastavení vyzařovaného úhlu dle potřeb uživatelů tělocvičen. Světla PAR30 jsou díky technologii SNAP velmi jednoduše rozptýlitelná, což celkově vytváří dojem měkčího světla s menším oslněním pro uživatele posiloven.

Patentová technologie Soraa GaN on GaN™ LED, umožňuje využít svítidla až při 5 násobném proudu než svítidla z jiných materiálů. To znamená, že velké množství světla proudí z velmi úzkého zdroje,  takže světelný kužel může být snadno regulován.

Boxerská hala a tělocvična je osvětlena pro dokonalé ztvárnění barev hlavně díky patentové technologii Soraa  VP3. Instalované osvětlení rovněž dosahuje vysokého indexu podání barev 95 (CRI) a vykreslení tmavě červené barvy R9 na úrovni 95.

Dle vyjádření světelného konzultanta, Jimmy Chu, nová svítidla podtrhují exkluzivitu atmosféry a vytvářejí nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (5 hlasováno, průměr: 5.00)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck