Reklama

 

Inovativní osvětlení dětských kočárků

Nová startupová společnost STORCH představuje své inovativní LED řešení v podobě lampy zajišťující osvětlení vnitřku dětských kočárků, během dlouhých zimních večerů.

Nová LED lampa, nesoucí označení “LUNA”, může být upevněna pomocí silného magnetu na klenbě kočárku, ovládání je zajištěno pomocí jednoduchého stlačení, kterým se může přepínat mezi 2 režimy jasu a režimem proměnlivých uklidňujících barev.

Svítilna je rovněž zajímavá pro svůj polykarbonátový materiál Makrolon® 2207, speciálně navržený pro nízko energetické LED aplikace. Tento materiál dosahuje mimořádné distribuce LED světla a svítilna vyrobená z tohoto materiálu poskytuje nízkou úroveň oslnění, takže nedráždí citlivé dětské oči a vytváří příjemnou atmosféru.

Dle vyjádření Dennise Caspara, vývojáře  lampy LUNA, tato novinka splňuje nejvyšší standardy kvality, vyznačuje se mimořádnou odolností proti roztříštění, a také dlouhou trvanlivostí.

Zdroj: ledinside.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (4 hlasováno, průměr: 4.75)
Loading...

Žádné komentáře »

Zatím žádné komentáře.

RSS feed for comments on this post.

Zanechat komentář

Captcha


Napiste prosim pismena, ktera vidite v barevnem obrazku vyse. Pokud nechcete pri kazdem prispevku do komentaru psat text, zaregistrujte se prosim.

*

O nás | Vydáváno s pomocí ARIGA s.r.o. | Powered by WordPress | Theme by Roy Tanck